Golden retriever

Golden retriever

Chovateľská stanica: CANIS REGNUM

hovateľská stanica Canis Regnum prijíma rezervácie na šteniatka Golden retrievera s preukazom pôvodu, ktoré sa narodia v polovici decembra 2018. Obaja rodičia očakávaného vrhu sú typickými predstaviteľmi plemena s výbornou povahou a zdravím, sú šampiónmi krásy a majú absolvovaných viacero typov poľovných skúšok, pričom sú obaja držiteľmi titulu “U“ – všestranne upotrebiteľný pes. Šteniatka z tohto spojenia nebudú trpieť dedičnými ochoreniami očí GR PRA 1 & 2 a ochorením kože ICT, nakoľko sú obaja rodičia testovaný. U šteniatok je predpoklad krásneho exteriéru, výborných pracovných vlastností, ale najmä typických vyrovnaných, priateľských pováh – preto očakávame, že budú vhodné nielen na výstavy a prácu, ale hlavne ako výborný rodinný spoločníci.

Predpokladaný odber šteniatok bude vo februári 2019. Detailnejšie informácie o vrhu sú k dispozícií na našom webe: WWW.CANISREGNUM.COM v časti šteniatka.
V prípade seriózneho záujmu o šteniatko z našej chovateľskej stanice ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu: [email protected]
*fotky sú ilustračné, sú na nich šteniatka z našich predchádzajúcich vrhov

Podobné príspevky