Plemená trocha inak

Argentínska doga, plemeno, o ktorom sa veľa hovorí…

Pozrite si koľko lásky môže mať v sebe pes, ktorý je nielen členom rodiny, ale aj ochráncom a výborným pracovným plemenom. Video ukazuje oddanosť a to, že energia, ktorú psovi venujete sa vracia v plnohodnotnom a dôveryhodnom spolužití človeka a psa.

Toto je skutočná argentínska doga.

CHS: La Rosa de Inca

Podobné príspevky

4 komentáre

 1. Viera Staviarska

  Veľmi pekné a emotívne. Som rada, že sa zdieľajú takéto ukážky práce a vzťahu ku psovi. Vytvára to správny obraz o povahe tohto nádherného plemena.
  Ľubošovi a jeho priateľom gratulujem. A zároveň ďakujem…!

 2. Irena Cagáňová

  veľmi pekná a najmä poučná ukážka pre zarytých neprajníkov deliacich plemená na „bojové – nebezpečné“ a iné…Krásna práca…

 3. Ľubomír Oslanec

  Vierka a Irenka moc ďakujem za komentár k nášmu videu,je to tímová práca snažíme sa v La Rosa De Inca prezentovať nielen plemeno AD ale aj celkovo vzťah človek &pes robíme v spolupráci z MkK Handlová a z mestskou políciou projekt prevencia kde už 6 rokov robíme prednášky na školách všetkých úrovni od materskej až po odborné a vysoké….niekedy v budúcnosti sem z tohoto projektu určite dáme …ďakujeme „LˇĽubomír za La Rosa tím)

 4. Viera

  Ľuboš, držím prsty. Je to pekné čo robíte. A nie len kvoli vzťahu ku psom a ich propagácii. Celkovo sú to aktivity prospešné pre výchovu a má to spoločenskú hodnotu. Energia naviac, ktorú nie každý dokáže venovať štvornohým a nie to už iným ľuďom…!

Komentáre sú uzatvorené.