Inzercia

Bezplatná inzercia

Zverejňujeme iba inzeráty psov s preukazom pôvodu. Všetci chovatelia sú členmi chovateľských klubov a inzercia pre nich je bezplatná.

PODMIENKY INZERCIE
Prehlasujem, že nie som komerčným obchodníkom so psami a komerčným chovateľom psov. Som chovateľom psov s preukazom o pôvode. Preukazy pôvodu psov, ktorých uvádzam v inzeráte sú vystavené v niektorej z členských organizácii ktoré zastrešuje SKJ. Ako chovateľ sa riadim chovateľským poriadkom SKJ.

Vyplňte formulár

  Vaše meno a priezvisko (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefón (povinné)

  Webová stránka

  Plemeno (povinné)

  Chovateľská stanica (povinné)

  Zvolte kategóriu (povinné)

  Text inzerátu max. 250 znakov (povinné)

  Nahrať fotku max. 500 kB, formát JPG

  Akceptujem podmienky inzercie

  Landseer Rovne Stardogs

  Chovateľská stanica: Rovne Stardogs V chovateľskej stanici Landseer Kennel Rovne Stardogs  sa narodilo 10 krásnych šteniatok. 6 x sučka, 4 x pes.Sú zo zaujímavého spojenia

  Čítať viac »

  Bernský durič

  Chovateľská stanica bernských duričov Abbeylane ponúka šteniatka s PP. K dispozícii sú dvaja chlapci narodení 3.9.2023. Odber možný po 23.10.2023.Matka Flower Abbey Bencilla je výstavne

  Čítať viac »

  Podmienky inzercie

  Slovenská kynologická jednota nepodporuje obchodovanie so psami.
  Inzeráty tu uverejnené sú z chovateľských staníc, ktoré sú medzinárodne chránené a ich majitelia sú členmi chovateľských klubov zastrešených niektorou z jej členských organizácií.
  Šteniatka sú IBA s preukazom o pôvode. Chovateľ, ktorý zverejňuje inzerát prostredníctvom tejto stránky sa zaväzuje, že spĺňa všetky morálne normy, ktoré sú vyžadované chovateľským poriadkom SKJ.

  SKJ nevstupuje do procesu predaja a nenesie zodpovednosť za údaje uvedené v inzeráte. Toto je plne v zodpovednosti chovateľa.

  Zriaďovateľ stránky môže zdieľať informácie na webovej stránke, vrátane inzercie cez ďalšie internetové komunikačné média.

  Vkladanie inzerátu

  Vyplňte všetky políčka formulára.
  Adresu vašej web stránky uveďte vo formáte http://www.vasastranka.sk.
  Pripojte 1 fotografiu najlepšie na šírku, formát jpg, max. do 500 kB.
  Inzercia bude uverejnená do 24 hodín po podaní inzerátu.
  Dodatočné úpravy inzerátov a pridávanie, či výmena fotografií nie sú možné.

  Rubriky inzercie

  Prečo nevidím hľadané plemeno?

  V aktuálnej inzercii sa zobrazujú iba plemená, pre ktoré je vložený inzerát. Ak ešte nikto neinzeroval Vami hľadané plemeno, nezobrazí sa to v ponúkaných kategóriách (šteniatka; dospelé jedince; krycí pes, zdravý, ale nevhodný do chovu).